تماشا کردن – ساعت وام ده میلیونی وام 10 میلیونی

تماشا کردن – ساعت: وام ده میلیونی وام 10 میلیونی قانون اساسی بهانه جویی بانک مرکزی ده میلیون قانونی ازدواج میلیونی اقتصادی منابع

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ماشین‌سازی تبریز لیگ برتری شد

بعد از توافق‌های صورت گرفته بین زنوزی مالک کلوب گسترش فولاد تبریز امتیاز این تیم به ماشین‌سازی تبریز واگذار شد.

ماشین‌سازی تبریز لیگ برتری شد

ماشین سازی تبریز لیگ برتری شد

عبارات مهم : تبریز

بعد از توافق های صورت گرفته بین زنوزی مالک کلوب گسترش فولاد تبریز امتیاز این تیم به ماشین سازی تبریز واگذار شد.

به گزارش فارس، با توجه به قوانین فدراسیون فوتبال یک مالک نمی تواند دو تیم را در لیگ برتر مدیریت کند. برهمین اساس بعد از اینکه زنوزی مالک کلوب گسترش فولاد تبریز امتیاز کلوب تراکتورسازی را خریداری کرد امتیاز کلوب گسترش فولاد تبریز طبق قانون باید به مالک دیگری واگذار شود.

ماشین‌سازی تبریز لیگ برتری شد

برهمین اساس بعد از جلسات متعدد و توافق های صورت گرفته امتیاز کلوب گسترش فولاد تبریز به ماشین سازی تعلق گرفت و از این بعد ماشین سازی تبریز در لیگ برتر فعالیت خواهد کرد.

رسول خطیبی مالک کلوب ماشین سازی تبریز در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ضمن تأیید این خبر اظهار داشت: ابتدا از آقای زنوزی تقدیر می کنم آیا که جهت فوتبال تبریز تمام تلاش ارزش را می کنند تا مردم تبریز خوشحال شوند. بعد از اینکه زنوزی امتیاز تراکتورسازی را خریداری کرد شرایطی مهیا شد تا قدیمی ترین تیم تبریز دوباره به جایگاه مهم اش برگردد. خوشحالم بعد از جلسه ای که بین پیشکسوتان تبریز و آقای زنوزی برگزار شد ماشین سازی دوباره به جایگاه مهم اش بازگشت. خوشحالم که مردم استان آذربایجان با این اتفاق بزرگ خوشحال شدند.

بعد از توافق‌های صورت گرفته بین زنوزی مالک کلوب گسترش فولاد تبریز امتیاز این تیم به ماشین‌سازی تبریز واگذار شد.

واژه های کلیدی: تبریز | ماشین | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz