تماشا کردن – ساعت وام ده میلیونی وام 10 میلیونی

تماشا کردن – ساعت: وام ده میلیونی وام 10 میلیونی قانون اساسی بهانه جویی بانک مرکزی ده میلیون قانونی ازدواج میلیونی اقتصادی منابع

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اظهارات جمشید مشایخی پیش از عمل جراحی

جمشید مشایخی گفت:‌ خوشبختانه امروز (دوشنبه اول آبان ماه) حالم نسبت به قبل بهتر شده است و اوضاع مناسب‌تری پیدا کردم.

اظهارات جمشید مشایخی پیش از عمل جراحی

اظهارات جمشید مشایخی پیش از عمل جراحی

عبارات مهم : هنرمند

جمشید مشایخی گفت: خوشبختانه امروز (دوشنبه اول آبان ماه) حالم نسبت به قبل بهتر شده است و اوضاع مناسب تری پیدا کردم.

این بازیگر پیشکسوت که در بیمارستان خوابیدن است در دیدار خبرنگار ایسنا راجع به اوضاع اش اظهار کرد: طی روزهای گذشته به علت درد شدیدی که در سر و ناحیه کلیه داشتم، بار دیگر به بیمارستان انتقال یافته شدم و در بخش مواظبت های خاص تحت درمان قرار گرفتم.

وی که این روزها در بخش عادی خوابیدن هست، ادامه داد: امروز عمل جراحی دارم تا لوله ای که حدود ۲۰ روز قبل جهت کنترل کلیه ام قرار داده اند، خارج کنند.

جمشید مشایخی از مردمی که پیگیر حال او هستند قدردانی کرد.

جمشید مشایخی یکی از ماندگارترین اشخاص عرصه بازیگری متولد 6 آذر 1313 در پایتخت کشور عزیزمان ایران است و از سال 1336 با نمایش «وظیفه پزشک» فعالیت بازیگریش را شروع کرد و با فیلم کوتاه «جلد مار» در سال 42 برابر دوربین رفت و دو سال بعد با فیلم «خشت و آینه» وارد سینما شد.

این هنرمند تا به امروز ایفاگر نقش های دوام بوده است که از جمله آنها می توان به فیلمهای «گاو»، «قیصر»، «شازده احتجاب»، «سوته دلان»، «خانه عنکبوت»، «کمال الملک»، «گل های داودی»، «آوار»، «پدر بزرگ»، «طلسم»، «سرب»، «روز واقعه»، «خانه روی آب»، «یک بوس کوچولو»، «جرم» و «سیزده59» و مجموعه های «هزاردستان»، «داستان های مولوی»، «سلطان صاحبقران»، «امام علی(ع)»، «پهلوانان نمی میرند» و «ستایش» اشاره کرد.

اظهارات جمشید مشایخی پیش از عمل جراحی

واژه های کلیدی: هنرمند | اظهارات | خوابیدن | عمل جراحی | بیمارستان | جمشید مشایخی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz